Twoja grupa krwi
Pelargonia
Osoby z grupą krwi AB - nie lubią monotonii,

są z natury nieco powierzchowne, ale posiadają talent dyplomatyczny. Ludzie ci nie noszą długo urazy w sercu, otwarci i szczerzy cieszą się ogólną sympatią. Źle znoszą samotność, dlatego ich dom jest zwykle pełen gości i zwierząt. Osoby te są pełne sprzeczności, potrafią być zarazem wrażliwe, tolerancjne, jak i nielojalne i nieodpowiedzialne. Stres powinni odreagowywać łącząc uspokajające ćwiczenia koncentracji z nie dużym wysiłkiem. Kobietą z grupą krwi AB, brakuje talentów organizatorskich. Mężczyźni natomiast bardzo tolerancyjni dla płci przeciwnej cenią sobie dom, ale uwaga! Nie lubią niespodzianek.

Osoby z grupą krwi 0 – odważni z intuicją,

posiadają zdolności przywódcze, umiejętność koncentracji oraz silny instynkt samozachowawczy. To osoby przeważnie, zdrowe, wytrzymałe, silne. Optymistycznie nastawieni do świata i życia. Nie boją się podjąć ryzyka i walczyć. Muszą uprawiać sport, bowiem mają predyspozycje do tycia. Brak ruchu powoduje u nich przygnębienie i depresję. Kobiety są szczere, uczciwe, sympatyczne, wspaniałomyślne, jednak często uzależniają się od partnera, pomimo, że doskonale radzą sobie w pojedynkę. Mężczyźni z grupą krwi 0 posiadają dużym temperament seksualny i są nierzadko władczy.
Jeśli masz grupę krwi 0 i dla odreagowania stresu jeździsz rowerem, to nie dziw się, że twój partner z grupą krwi AB będzie wolał relaksować się w domu np: w wannie z gorącą wodą.

Osoby z grupą krwi A - sprytni pasjonaci,

potrafią być tolerancyjni i współpracować z ludźmi, ale w niedużych zespołach. Są, błyskotliwi i wrażliwi, niezbyt odporni psychicznie. Jeśli jednak zajdzie potrzeba to umiejętnie ukryją swoje, lęki, niepokoje i przeżycia. Problemy traktują nazbyt osobiście.
Źle znoszą stres, stają się wtedy bardzo niespokojni. Napięcia nerwowe najlepiej powinni rozładowywać poprzez zajęcia uspokajające, takie jak np: spacer lub medytację. Kobiety bywają sentymentalnymi romantyczkami, targanymi wiecznie zmiennymi emocjami wewnętrznymi a mężczyźni najchętniej nie opuszczali by swoich rodzin i domu, gdyż dom jest dla nich oazą, schronieniem.

Osoby z grupą krwi B - niezależni realiści.

Cechuje ich duża elastyczność w działaniu oraz zdolności twórcze. Osoby te nie lubią konfrontacji. Doskonale potrafią zaakceptować każdą indywidualność. Łatwiej niż innym przychodzi im zrozumienie ludzi i ich odmienności. Dążą do równowagi pomiędzy ciałem a emocjami. Stres powinny najlepiej rozładowywać poprzez piesze wędrówki, pływanie, niezbyt intensywny ruch. Kobiety posiadają zdolności organizatorskie, są zaradne samodzielne, odpowiedzialne, przeciętność je przytłacza wręcz zabija. Mężczyźni z tą grupą krwi nie lubią przebywać w domu, a romanse nie są dla nich niczym poważnym.
©2007 Geonumer. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony Thomas Szpak  info@seitendesign.com