Oblicz swoją wibrację
Maja i Kurczaczek
Wibracja urodzenia - tworzy pewnego rodzaju rys osobowości i stanowi jedynie niewielką części portretu numerologicznego. Należy jednak pamiętać, że wibracja urodzenia towarzyszy człowiekowi przez całe życie, jest niezmienna, uzupełnia, przekształca oraz może zmieniać pozostałe wibrację, które mają na nas wpływ i są zależne od siebie.

Istnieją sytucję, kiedy pomiędzy wibracjami numerologicznymi panuje dysharmonia. Następują wówczas blokady w realizowaniu własnej wibracji życiowej i nie możemy z niej profitować.

Należałoby wówczas odblokować własne predyspozycję i możliwości poprzez zmianę własnego losu-portretu numerologicznego lub własnego podpisu.

Osobistą wibrację urodzenia otrzymujemy
poprzez sprowadzenie do jednej cyfry liczb składających się na datę urodzenia, np:

Data urodzenia: 21 luty 1982
Wibrację urodzenia obliczymy następująco: 2+1+2+1+9+8+2=25
Liczbę 25 sumujemy ponownie 2+5=7.

Teraz oblicz swoją wibrację urodzenia postępując w identyczny sposób jak w przykładzie.

A oto poszczególne wibracje:


      1  2  3  4  5  6  7  8  9
Jeden
Dla Jedynek nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiają sobie cel i do niego zmierzają. To osoby, które pragną pozostawić po sobie trwały ślad. Niezależne, ambitne, energiczne, o bardzo silnym charakterze i mocnej indywidualności. To urodzeni przywódcy, dumni ze swoich sukcesów i znający swoją wartość. Cudze rozkazy wykonują niechętnie, trudno im współpracować w zespole, a wszelka dyscyplina i zakazy prowokują je do buntu. Odważne, aktywne, często inspirują innych, swoją pomysłowością i oryginalnością. Są przewodnikami i wynalazcami. Ich idee bywają zaskakujące, a chętnych do realizacji nawet najbardziej szalonych projektów, nie brakuje. Ludzie Ci często nie uświadamiają sobie własnej siły.Cechuje je wybuchowym temperamentem, złośliwość, uszczypliwośc, czasem i agresja. Zdarza się, że myślą wyłącznie o sobie, są egoistyczni, uparci i chcą dominować. Nie rzadko bywają samotnikami. Jedynki nie cierpią stagnacji, zawsze są czymś zajęte. Podróżują, zmieniają miejsce pracy i zamieszkania. Są niezastąpione wszędzie tam, gdzie trzeba podtrzymać na duchu, doradzić, dodać odwagi,. Lubią żyć w luksusie.W miłości fascynuje je zdobywanie, ich urok osobisty podbija serca wielu, lecz często nie liczą się specjalnie z uczuciami innych.
Dwa
Liczba Dwa reprezentuje, współprace i równowage, to osoby, twórcze, obdarzone wyobraźnią i magnetyczną osobowością, które chętnie współpracują z innymi. Dwójki to także wrażliwi kapryśni, emocjonalni domatorzy, zależy im na poznaniu poglądów i opinni innych. Charakteryzują się pokojem, lojalnościa, harmonią oraz zaangażowaniem. Mają bardzo mocno rozwinięte poczucie sprawiedliwości i moralności. Potrafią doskonale negocjować, gdyż nie brak im taktu oraz dyplomacji, nigdy nikogo świadomie nie urażą. To osoby uprzejme, powściągliwie, które marzą o świecie pełnym harmonii piękna, wzniosyłch ideałów.Wrażliwi na ludzką krzywdę, chętnie opiekują się innymi cierpliwie słuchając i obserwując. Dwójki także przywiązują dużą wagę do norm towarzyskich, pięknego stroju czy pomieszczeń. Jako pracownicy są idealni w działaniu zespołowym oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba konfrontacji z innymi ludźmi. Do trudnych przedsięwzięć potrzebują czasu i możliwości wielu alternatyw. Są rozważne, rozsądne, nie lubią eksperymentować z nowościami. Jeśli coś nie idzie po ich myśli zamykają sięw sobie. Zdecydowanie za bardzo przejmują się opiniami innych, wówczas zamykają się w sobie, stają się kapryśne i przestają wierzyć we własne możliwości. Zbyt wiele wymagają od siebie samych a innym darują zbyt wiele. W milości romantyczne, oddane, wierne. Zrealizuja się w zawodach takich jak: psycholog, terapeuta, artysta, handlarz dzieł sztuki.
Trzy
Liczba trzy reprezentuje naukowcow i poszukiwaczy. Osoby te cechuje poczucie humor, intuicja, optymizm, ufność, życiowa energia; bardzo angażują się we wszystkie podejmowane przedsięwzięcia. Posiadają artystyczna naturę, prostolinijni, roztargnieni. Cenia sobie towarzystwo, chociaż potrafią obrażać się z byle powodu, to jednak mają wielu znajomych, są bowiem bardzo lojalne i chętnie pomagają w potrzebie. Przyjaciele wiele dla nich znaczą, lubią być chwalone za swe zasługi i zalety. Już od dziecka chcą być w centrum zainteresowania, ale cale życie uczyć się będą koncentracji.
Wyzwanie trójek to przynoszenie radości, szczęścia, wybijania się ponad przyziemne sprawy. Ludzie ci mają zawsze wiele oryginalnych pomysłów, lubią ruch oraz zmiany. Ich różnorodność zainteresowań a także zaradność inspiruje innych, same jednak nie posiadają cech przywódczych, władza ich po prostu nie pociąga. Do działania motywuje je raczej chęć życia w luksusie a nieczęsto brak im pieniedzy. Ludzie ci nie znoszą rutyny, nie znoszą przeciętności, kochają pięknych ludzi i piękne miejsca, w milości fascynują się flirtem. Zawody, w których mogą się sprawdzić to takie, gdzie posiadają bezpośredni kontakt z ludźmi, gdzie moga „błyszczeć” np. aktor, artysta, sprzedawca, dziennikarz, nauczyciel.
Cztery
Czwórki są ambitne, konkretne, wyjątkowo sumienne, i pracowite. Nie znoszą lenistwa oraz narzekania. Kierują się zawsze rozsądkiem mocno stopając po ziemi.
Cechuje je wytrwałość, upartość w dążeniu do obranego celu, umiejetności organizatorskie, a także analityczny i logiczny sposób myślenia. Jak nikt inny potrafią sobie narzucic dyscypline a za sprawa metodycznego praktycznego, oraz pełnego koncentracji działania osiagają sukcesy. Ludzie ci dalecy od wszelkiego ryzyka, są skłonni tylko do zaangażowania się w dobrze przemyślane i opłacalne przedsięwzięcia. Czwórki to osoby godne zaufania. Zawsze dotrzymują danego słowa, nigdy nie zostawiają przyjaciół w potrzebie. Mają też wysoce rozwinięte poczucie moralności oraz sprawiedliwości. Ich wyzwanie to zapewnienie wszystkim; również sobie poczucia bezpieczeństwa. Zazwyczaj nie mają wielu przyjaciół, skłonne do nadmiernych wybuchów gniewu, wymagające wobec siebie i innych. Uczucia wyrażają z trudem, potrzebują czasu aby nabrać zaufania. W dzieciństwie uczą się powoli, są bowiem uparte i cieżko im zmienić swoje poglądy. W głębi serca to konserwatyści nie lubiący zmian, z trudem przystosowują się do nowych okoliczności. W miłości stałe, odpowiedzialne, lojalne. Bardzo dbają o swoją rodzinę, potrąfia jednak być zazdrosne a nawet zaborcze.
Odpowiednie zawody dla Czwórki to: żołnierz, mechanik, urzędnik, inżynier, lekarz ekonomista sędzia, a także księgowy.
Piec 
Piątki to osoby zmienne, niepokorne, energiczne, żyją z dnia na dzień - nie dla nich plany, rutyna i monotonia. Mają zamiłowanie do przygód, kochają zmiany, nowe wyzwania dodaja im skrzydeł. Ciekawe świata szybko przyswajają sobie wiedzę. Posiadaja dusze rewolucjonistów dążą do niezależności i wolności w wyrażaniu swoich przekonań. Interesują się wieloma rzeczami naraz, lecz żadnej nie potrafią się poświęcić. Często zmieniają zdanie, nastrój, zdarza im sie podejmować decyzje pod wpływem chwili. Piątki mają naturalną skłonność do ryzyka. Bywają uzależnione od sporych dawek adrenaliny. Rzadko mają oszczędności, a ich sytuacja finansowa jest bardzo zmienna. Ludzie ci pozbawieni emocji lub ruchu stają się zgryźliwi, ponurzy i wpadaja w depresje. Problemem Piątek jest brak koncentracji oraz zbytnie rozpraszanie życiowej energii. Wbrew pozorom to także osoby nieśmiałe, a brak pewności siebie tuszują gadulstwem i humorem. Czasami mają wielkie kompleksy, nie doceniają swoich zalet. Ale potrafią też mieć cięty język i być zarozumiałe, wybuchowe, niecierpliwe. Bywają konfliktowe, bowiem pozwalają się prowokować. Mimo tego dobrze radza sobie w każdym towarzystwie, ich wrodzone poczucie humoru, wrażliwosc na piękno i sztukę, a także zainteresowania duchowe czynią ich ludźmi interesującymi. W milości z powodzeniem uwodzą innych, bardzo romantyczne, jednak boją się pełnego zaangażowania a rodzinne obowiązki często je przerastają. Zawody w których się sprawdzają to: specjaliści od reklamy, handlowcy, reporterzy, sportowcy, potrafią być niezmiernie kreatywni.
Sześć
Liczba Sześć symbolizuje harmonie, przyjaźń oraz życie rodzinne. Osoby te dyplomatycznie, bezkonfliktowo i odważnie realizują swoje marzenia. Cenią piękno, sztuke, uroki życia a ich wrodzone wyczucie dobrego stylu, smaku, a także romantyzm i wrażliwość czynią z nich nierzadko artystami. Szóstki są bardzo inteligentne, mają zdolność do analizy lubią porządek, dokładność, systematyczność. Są niezwykle lojalne i opanowane. Szóstki charakteryzują się szlachetnością, szczytnymi idealami i wrodzonym poczuciem sprawiedliwości, chętnie niosą pomoc innym, gotowi poświęcić osobiste zyski na rzecz innych. Posiadają wielu przyjaciół. Niestety nie radzą sobie w interesach, chociaż kochają wygodę i luksus, to wysokie stanowiska oraz władza nie pociągaja je, aczkolwiek w domu potrafią być apodyktyczni i niezbyt szczodrzy w finansach. Szóstki sprawdzają się dobrze w roli nauczyciela; opanowani, godni zaufania, ze zdolnoscia szybkiej aklimatyzacji w nowym środowisku. W życiu dążą do poczucia bezpieczeństwa i wewnętrznej równowagi. Wiele z tych osób nie wykorzystuje w pełni swoich predyspozycji. Aby osiągnąć sukces ludzie Ci powinni uwierzyć we własne możliwości, wyzbyć się przesadnej troskliwości i nadopiekunczosci. W miłości lojalne, szczere-poważnie traktują związki, lecz w mlodości bywają niestałe. Jako gospodarze domu bardzo reprezentatywni. Zawody odpowiednie dla Szóstek powinny być związane z: religią medycyną, oświatą, administracją, służbą społeczną.
Siedem
Siódemki to osoby uduchowione i spostrzegawcze. Wyrozumiali introwertycy obdarzeni intuicją. Przejawiający predyspozycje parapsychiczne, metafizyczne. Pasjonuje ich wszystko, co enigmatyczne, ukryte i tajemnicze. To prawdziwi filozofowie, oddani ideom, stale poszukujący nowych prawd i alternatyw a ich ciekawość nie zna granic. Kochają wolność. Wybierają przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Ludzi tych razi wulgarność, prymitywność, glupota. Oryginalnośc, indywidualność oraz wyobraźnia liczą się u nich bardziej niż rzeczy materialne. Są perfekcjonistami wyznaczającymi sobie cele niemożliwe do zdobycia. Słaby punkt siodemek to wyrażanie uczuć (przez co mogą być pesymistyczne, cyniczne, ironiczne i napelnione lekiem), dlatego też powinny uczyć się rozwijać i uwalniać drzemiące w nich emocje. Siódemki spostrzegane często jako osoby dumne, chłodne i zdystansowane nie mają wielu przyjaciół, zazwyczaj w głębi duszy bywają samotne, zakompleksione, na tle swojego wygladu. Łatwo je urazić. Nie lubią zwierzać się ze swoich problemów. Cechują się niezwykłym poczuciem godności i honoru, często są niezrozumiałe przez innych. W milości wierzą w przeznaczenie, przeżywają bardzo intensywnie uczucia, chociaż nie potrafią wyrazić ich słowami. Siódemki pracują rzetelnie, sumiennie i odpowiedzialnie, ale nie tolerują niemądrych poleceń, odważnie krytykując szefa. Powinni pracować w wolnych zawodach. Dobrze sprawdzą się jako inżynierzy, jubilerzy, botanicy, lub powinni oddać się pracą naukowo-badawczym.
Osiem 
Ósemki to bardzo silne osobowości, dynamiczne, pewne siebie, zdecydowane, łatwiej niż inni osiągają swoje cele. Wyjątkowo szybko i trafnie podejmują decyzje, odważne i zuchwałe. Ludzie Ci są praktyczni, ambitni, pracowici, ufają tylko sobie. Posiadają nature przywódy zawziętą i upartą. Jako szefowie wymagają wiele i nie przebierają w słowach. Opinie innych osób nie mają wpływu na ich decyzje, zawsze robią to, co zamierzają, w pełni biorąc odpowiedzialność za swoje czyny. Są w stanie przekonać każdego o słuszności swoich celów. W ich charakterze jest wiele sprzeczności, z jednej strony niezwykle opanowani, a z drugiej bardzo wybuchowi. Pomimo tego potrafią działać zdecydowanie i pewnie. To ambitni niezwykle dobrzy organizatorzy, obdarzeni praktycznym intelektem oraz zdrowym rozsądkiem. Problemy i ryzyko są wyzwaniem dla Ósemek. Dobrze zdają sobie sprawę ze swoich zdolności, talentów i możliwosci ich realizacji. Pogardzają wszystkim, co przeciętne, szare i nijakie. Mogą być też zazdrosne, chciwe, dominujące, apodyktyczne, żądne władzy a w ekstremalnych wypadkach także okrutne, mściwe, o pobudkach materialistycznych. Do uzyskania życiowyh sukcesów potrzebna jest Ósemką praca nad okielznaniem własnego temperamentu. W miłości są zaborcze i namiętne. Dąża do uznania społecznego, dlatego najlepiej sprawdzą się w biznesie, polityce jako adwokaci, naukowy.
Dziewięć
Liczba dziewięć symbolizuje poświęcenie – służbe na rzecz innych. Dziewiątki chętnie angażują się sprawy i problemy ludzi. To optymistyczni idealisci, pełni ciepła, sympatii, pracowici, zdeterminowani; często inspirują innych. Potrafią bardzo dynamicznie, w krótkim czasie przyswoić sobie sporo wiadomości, mają wiele różnorodnych zainteresowań, i chociaż cechuje je niecodzienne poczucie humoru to wywierają dobre wrażenie. Do nowych warunków oraz sytuacji przystosowują się ekspresowo, pomimio że boją się nieznanego. Osoby te wysoce cenią sobie wolność myśli i przekonań. Znakomita intuicja, wyobraźnia, zdolności artystyczne, zainteresowania filizoficzno- metafizyczne, czynią z nich interesujących ludzi. Doskonale obserwują łączac pozornie odległe fakty. Emocjonalni, aktywni, impulsywni, często wręcz kłótliwi, nie akceptują cudzych nakazow i rutyny. To niespokojne duchy o wybuchowym temperamencie, którzy bywają zazdrośni, podejrzliwi, aroganccy, zarozumiali ze sklonnością do przesadnego patosu - dramaturgii. Otaczają się wieloma znajomymi, lecz prawdziwych przyjaciół posiadają niewielu. Za sprawą ich szlachetności a także altruizmu powołaniem Dziewiątek jest niesienie wiedzy oraz pomocy innym ludziom. W miłości lojalne, wierne, sentymentalne, uczuciowe, mają problemy z wyrażeniem swoich uczuć. Rodzinę kochają, chociaż zaniedbują ją na rzecz innych. Dziewiątki świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba nieść pomoc i dbać o cudze interesy, np: medycyna, religia, oświata, jako organizatorzy i animatorzy kultury jak również we wszelkiego rodzaju instytucjach charytatywnych.
©2007 Geonumer. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony Thomas Szpak  info@seitendesign.com